Binali Yıldırım'a yoğun ilgi! 'Önümüzde hiç kimse duramaz'

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Yıldırım  , "23 Haziran'da oyları iç edenlerden hesap soracak mıyız? Sandıkları tıka basa dolduracak mıyız? Bu heyecan , sizde olduğu müddetçe bizim &ou

haber7
0

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Binali   Yıldırım  , İstanbul halkının 23 Haziran da tekrar sandığa gideceğini hatırlatarak , "Ne yapıyoruz? 23 Haziran da oyları iç edenlerden hesap soracak mıyız? Sandıkları tıka basa dolduracak mıyız? Bu heyecan , bu coşku , bu sevgi sizde olduğu müddetçe evelallah bizim önümüzde hiç  kimse  duramaz." dedi.

Yıldırım , Sultançiftliği Merkez Camisi nde kıldığı teravih namazının ardından Atatürk Bulvarı ndaki Sultangazi Belediyesi ramazan etkinlik alanına yürüdü.

Vatandaşların "Binali Başkan" sloganları ve şarkılar eşliğinde alana geçen  Yıldırım  , kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşları kırmayarak sık sık poz verdi.

Etkinlik alanında vatandaşlara hitap eden  Yıldırım  , vatandaşların ramazan ayını kutlayarak , "Geleceğimiz aydınlık olsun. Fazla söze hacet var mı? O halde ne diyoruz? Her şey daha güzel olacak. Her şey Sultangazi ile daha güzel olacak." ifadesini kullandı.

Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun un yüksek bir oyla seçildiğini hatırlatan  Yıldırım  , şunları söyledi:

"ÖNÜMÜZDE HİÇ KİMSE DURAMAZ"

"Size çok teşekkür ediyorum. Beni de desteklediniz. Ama azcık eksik kaldı. Biliyorsunuz seçimler yenilenecek. 23 Haziran da tekrar sandığa ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 9 =