Detoksun faydaları neler? Gün gün detoks diyeti nasıl yapılır?

Hayatımıza önce “detoks suyu” kavramıyla giren “detoks” kelimesi , günümüzde artık beslenmeden diyete , teknolojiden alışverişe , yaşantımızın her alanında “sadeleşme , temizlenme , arınma”

haber7
0

Vücudumuzun depoladığı yağlardan kurtulmak için yaptığımız doğru ve dengeli diyet programlarında amaç metabolizmayı daha hızlı çalıştırmak olsa da belli bir süreden sonra zayıflama eylemi azalır hatta durabilir. Bu gibi durumlarda bizlerin altın bir yardımcısı vardır: "detoks".  detoks  vücuttan toksin ve ödem atarak vücudun rahatlamasını sağlayan kısa vadede hızlı sonuçlar veren etkili bir beslenme programıdır.  detoks  programlarının 3-5-7 yada 2 haftalık periyodları var olmasına karşın en çok tercih edilen 3 günlük programlardır.  detoks  programlarının daha uzun süreli olmamasının en önemli sebebi disiplin isteyen ve uygulaması zor bir beslenme tipi olmasıdır.  detoks  programlarının bir başka faydası hücrelerin yenilenmesine , cildin güzel; parlak olmasına yardımcı olur ve depresyonu engeller. Peki  Detoksun   faydaları  neler?  detoks   nasıl  yapılır?

DETOKSUN FAYDALARI NELER?

Detoks Kanı Temizler

Kanın temizlenmesi ve hücre dokularının yenilenmesini sağlar.

Detoks Enerji Verir

Detoks kullanan kişiler enerjisinin arttığını söylüyor. Bu aslında mantıklı çünkü ,vücudunuzun enerjisini emen kötü beslenmeleri bırakıp faydalı besinler yemeye başlamış ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 7 =