Spor camiasından 'Anneler Günü' mesajları

"Anneler Günü" dolayısıyla Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) , Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu , Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ , Galatasar

haber7
0

TFF nin sosyal medya hesabında paylaşılan kutlama mesajında , "Hayattaki en değerli ve vazgeçilmez varlıklarımız olan , bizlere sonsuz sevgi , sınırsız merhamet ve şefkat gösteren annelerimizin  Anneler  Günü nü içtenlikle kutlar , sağlık , başarı ve mutluluk dileriz." ifadelerine yer verildi.

TBF Başkanı Türkoğlu da federasyonun internet sitesinde yer alan mesajında ,  Anneler  Günü nü kutlayarak şunları kaydetti:

"Bu kıymetli gün , hayata adım attığımız andan itibaren ilk öğretmenlerimiz olan annelerimizin sevgi dolu yüreklerine ve sonsuz fedakarlıklarına minnettarlığımızı göstermek için de bir fırsat anlamına gelmektedir. Bizlere yön gösteren annelerimize olan bu borcumuzu ödememiz mümkün olmasa da kendilerine koşulsuz saygı ve sevgi göstererek vefa duygularımızı her fırsatta hissettirebiliriz. Sonsuz sevginin var olduğunu gösteren ve her gün kucaklanması gereken annelerimizin ,  Anneler  Günü nü sevgi ve saygı ile kutlarım."

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ , federasyonun internet sitesindeki açıklamasında , "Koşulsuz sevgileri , engin hoşgörüleri ve ölçülemez fedakarlıklarıyla her zaman yanımızda olan , bize destek veren kıymetli annelerimizin  Anneler  Günü nü saygı ve sevgi ile kutlarım. Bir gün değil , her gün kutlanması gereken bugünde dileğim , varlığınızın hiçbir zaman eksik olmaması." şeklinde ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 7 =