Qualcomm’dan Google Assistant headset platformu

Qualcomm’un amiral gemisi QCC5100 serisini temel alan yeni referans tasarımı , üreticilerin Fast Pair ve  Google   Assistant  özellikleriyle yenilikçi ürünler geliştirmesine yardımcı olacak

haber7
0

Qualcomm  Technologies  San Jose’de düzenlenen  Google  I/O etkinliğinde  Google   Assistant  ve  Google  Fast Pair özellikli yeni akıllı  headset  platformunu tanıttı. Referans tasarımı üreticilerin  Google   Assistant  destekli farklılaştırılmış kablosuz stereo earbud ve çeşitli kategorilerdeki ürünleri daha kolay üretebilmeleri için gereken donanım ve yazılım programını içeriyor.

Uç uca referans tasarımı , akıllı telefonda çalışan  Google  Home uygulamasına bağlı  Google   Assistant  için düğme aktivasyonunu sağlıyor. İşlem yeteneği , bağlantı seçenekleri , sesli asistan için arayüzler ve seçkin ses teknolojileri sunan platform , tüketicilerin gittikçe artan kapsamlı , sezgi özelliği yüksek kablosuz stereo  headset  ve earbud taleplerini karşılamak için tasarlandı.

Qualcomm  Technologies  Kıdemli Yöneticisi Chris Havell yeni platformla ilgili “Ses kontrolüne ve hareket halinde asistanlık özelliklerine olan talep gittikçe artıyor. Akıllı  headset  Platformumuzla birleşmiş olan referans tasarımı ,  Google  bulut temelli hizmetlerin gücü ve popülaritesinden faydalanan , farklılaştırılmış müşteri deneyimleri sunmak isteyen üreticilere esneklik vaat ediyor” dedi.

Qualcomm QCC5100 , QCC3024 ve QCC3034 Çip üzeri sistem serileri  Google  Fast Pair’i de destekliyor. Bu özellik son kullanıcıların sıra dışı eşleme deneyimlerini optimize ederek birden fazla cihaz ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 6 =