Binali Yıldırım tekrar aday olacak mı?

 Binali   Yıldırım  , "Genel Başkan Yardımcınız 'Tekrar seçim olursa adaylar değişmez.' demişti. Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?" sorusuna "YSK'nin kararı henüz belli değil. Dolayısıyla va

haber7
0

Ramazanın ilk teravih namazını İstanbul Tuzla Aydınlı Mahallesi ndeki Şehit Ömer Öner Camisi nde kılan Binali  Yıldırım  , çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

 

 

"TERÖR OLAYLARINI LANETLİYORUZ"

Yıldırım , vatandaşların ramazanını tebrik ederek , ramazanın kardeşlik , birlik ve beraberlik ayı olduğunu söyledi. Bu ramazanın ülke huzuruna , kardeşliğine ve birliğine fayda sağlamasını dileyen  Yıldırım  , "Son günlerde bölücü terör örgütünün kahraman Mehmetlerimize yönelik şiddet faaliyetlerinde bir artış görülüyor. Bu manevi ayda kahramanlarımıza , Mehmetlerimize yönelik bu terör olaylarını lanetle kınıyoruz. Ülkemizin birliği ve beraberliği için her zaman olduğundan daha fazla arzu ve istekli olduğumuzu da ifade etmek istiyorum." diye konuştu.

 

 

SEÇİM YENİLENİRSE  aday   olacak  MI?

Yıldırım , "Genel Başkan Yardımcınız  tekrar  seçim olursa adaylar değişmez. demişti." bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? sorusunu ise "YSK nin kararı henüz belli değil. Dolayısıyla varsayımlarla bir  aday  üzerinde konuşmak bu aşamada doğru değil." yanıtını verdi.

ORTADA KARAR YOK

"Kulislerde dolaşan bilgiye göre ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 7 =