Şenol Güneş'ten 'taç' yorumu! 'Acemice...'

Galatasaray karşısından 2-0'lık yenilgi ile ayrılan Beşiktaş'ta teknik direktör  Şenol   Güneş  maçın ardından değerlendirmelerde bulundu.

haber7
0

Galatasaray karşısından 2-0 lık yenilgi ile ayrılan  Beşiktaş  ta teknik direktör  Şenol  Güneş "acemice" davrandıklarını ifade etti. Hakemin takdir hakları ne olursa olsun oyun disiplininden kopmamaları gerektiğinin altını çizen Güneş , "Oyunu kaybettik , güven kaybı oldu! Orta alanda baskı yapıp , çıkmayı düşünüyorduk , Galatasaray ın baskılı başlayacağını planladık. Dakikalar ilerledikçe oyuncularımızın sinirlenmeleri , disiplinsizlikleri de beraberinde getirdi. İlk golde de ikinci golde de benzer hatalar yaptık. Oyun olarak sıkıntımız yoktu ancak disiplinden koptuk. Bizim oyuncularımızın hakemin takdir haklarından bu kadar etkilenmemesi gerekiyordu. İki pozisyondaki gereksiz , dikkatsiz ve acemi davranmamızdan dolayı 3 puan verdik" dedi.

"NE OLURSA OLSUN OYUNU BIRAKMAYACAKSIN"

Sahaya çıkıp doğruları yapmaları gerektiğini ifade eden Güneş , "Yediğimiz gol bizim için çok acemice. Taç olması önemi değil. Öncesi var. Hakemin takdir haklarından oyuncuların bu kadar etkilenmesini beklemiyorduk. Hakem hataları ne olursa olsun , sinirlenmiş olabilirsin ama oyunu bırakmak diye bir şey yok. Hakemler belli , rakipler belli , biz belliyiz. Ne olursa olsun çıkıp doğruları yapmamız gerekiyor. Hakem hataları ne olursa olsun , sinirlenebilirsin , kızabilirsin. Her maçta hakem hataları oluyor. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 4 =