Acı haber 68 gün sonra geldi!
Etiketler:

Niğde'de 68 gündür kayıp olarak aranan Metin Kocaoğlu , gölette ölü olarak bulundu. Kocaoğlu'nun 2 kuzeni gözaltına alındı.

haber7
0

Geçtiğimiz 25 Şubat ta F.K. , eşi Metin Kocaoğlu ndan haber alamadığı gerekçesiyle kayıp başvurusunda bulundu.  Niğde  Cumhuriyet Başsavcılığı nın başlattığı soruşturma kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde kurulan ekip , Kocaoğlu nun öldürülmüş olabileceği ihtimaline karşı mahalle ve tarlalarda kazı yaparak aramalarını sürdürdü. Ekipler , soruşturma kapmasında Kocaoğlu nun kuzenleri M.A. ve kardeşi A.A. yı 30 Nisan da gözaltına aldı. M.A nın cesedin bir gölette olduğunu bilgisini vermesi üzerine ekipler , şüpheliye yer tespiti yaptırıldı. Kayseri den dalgıç polisler , gölette yaptığı çalışmayla Kocaoğlu nun cesedine ulaştı. Yaklaşık 2 ,5 aydır su altında kalan Kocaoğlu nun cesedi , otopsi yapılmak üzere  Niğde  Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

YARDIM İSTEMİŞ

Şüpheli M.A nın sosyal medyadan "Arkadaşlar kuzenim Metin Kocaoğlu 54 gündür kayıp. Allah rızası için görenler arasın" şeklinde paylaşım yaptığı öğrenildi. Başsavcılıktan yapılan yazılı açıklamada , bütün genel ve özel soruşturma işlemlerinin yürütüldüğü belirtilirken , şu görüşlere yer verildİ:

"Yürütülen soruşturma sonucunda 30 Nisan da M.A. ve A.A. gözaltına alındı. Yapılan arama ve soruşturma işlemleri sonucunda birtakım ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 6 =