CHP'nin tehditlerine AK Parti'den tokat gibi cevap

Birbiri ardına skandal açıklamalarda bulunan  CHP  yönetimi , seçimin nihai kararını verecek olan YSK’ya da tehditler savurdu. Bunun ardından AK Parti'den CHP'nin bu sözlerine çok sert  cevap  geldi.

haber7
0

Haber7.com / Özel

31 Mart yerel seçimlerinde usulsüzlüklerin ortaya çıkması ve sandıklarda yaşanan oy hırsızlığının deşifre olmasıyla CHP’li yöneticileri telaş sardı. Birbiri ardına skandal açıklamalarda bulunan  CHP  yönetimi , seçimin nihai kararını verecek olan YSK’ya da tehditler savuruyor. İtirazların değerlendirilmesi devam ederken  CHP  Grup Başkanvekili Engin Altay , YSK’yı küstah sözlerle hedef aldı..

CHP DEN YSK YA TEHDİT

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay , İstanbul seçimlerinin yenilenmesi durumunda , YSK üyelerinin insan içine çıkacak hali kalmayacağını ileri sürdü. Altay "Kızılay da sizi yürütmezler , sizin yüzünüze tükürürler" diye tehditler savurdu.

Bu sözler üzerine AK  Parti  Grup Başkanvekili  Bülent Turan  , AK  Parti  İstanbul milletvekili  Abdullah Güler  ve Av.  Mehmet Sarı  ya bu Anayasal suçu sorduk. 

AK  Parti  Grup Başkanvekili  Bülent Turan  , Altay ın  tehditlerine  karşı "Bu kabul edilemez tehditler ifade özgürlüğü değil , hem tehdit hem de açıkça yargıya müdahaledir. "

CHP’li Grup Başkanvekili , YSK ve Üyelerini tehdit ederek yine haddini aşmıştır. Bu kabul edilemez tehditler ifade özgürlüğü değil , hem tehdit hem de ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 2 =