Milli Eğitim Bakanı Selçuk’tan Diyarbakır ziyareti

 Milli   Eğitim   Bakanı  Ziya  Selçuk  , Diyarbakır’da ilçesinde bir restoranda düzenlenen toplantıda hayırseverler ve iş insanları ile bir araya geldi.

haber7
0

Milli  Eğitim  Bakanı Ziya Selçuk , Diyarbakır’da ilçesinde bir restoranda düzenlenen toplantıda hayırseverler ve iş insanları ile bir araya geldi.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere  Diyarbakır  a gelen Bakan Selçuk , merkez Kayapınar ilçesinde bir restoranda düzenlenen toplantıda hayırseverler ve iş insanları ile bir araya geldi.

Daha sonra Valiliği ziyaret eden Selçuk , Vali Hasan Basri Güzeloğlu ile görüştü.

Selçuk , burada yaptığı konuşmada , kadim ve güzel bir şehirde bulunuyor olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Birçok ili ziyaret etme imkanı bulduğunu , bu illerden birinin de  Diyarbakır  olduğunu dile getiren Selçuk , şöyle konuştu:

"Kentin  Eğitim  hayatını , okullarımızın , öğrencilerimizin , öğretmenlerimizin durumlarını çok yakından değerlendirmek , istişarelerde bulunmak ve  Diyarbakır  ın  Eğitim  kapasitesini genişletmek için birtakım çalışmalar içerisinde olacağız. Bu çalışmalar neticesinde ortaya çıkan projeksiyonlar ve buna bağlı olarak yapılacak planlamalar  Diyarbakır  ın  Eğitim  kalitesini çok daha iyi yükseltecektir."

Vali Güzeloğlu da insanlık tarihiyle birlikte var olan , bilgiyi üreten , hikmete dönüştüren  Diyarbakır  a Bakan Selçuk un gerçekleştirdiği ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek , bu ziyaretin  Milli   Eğitim  bakımından ilin gelişimine katkı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 1 =