Böylesini görmedim deyip uyardı: 200 savaş gemisi konuşlandırıldı...

 Kocaeli  Kitap Fuarı’nda okurları ile buluşan güvenlik uzmanı  Mete Yarar  , “Akdeniz’de dibimizde  200   savaş   gemisi  konuşlandırıldı. Bizim bu rezervlere ulaşmamız istenmiyor ve bu  savaş  gemileri de bunun için yakını

haber7
0

11.  Kocaeli  Kitap Fuarı’nda güvenlik uzmanı ve yazar  Mete Yarar  okuyucularıyla buluştu. Fuar kapsamında Yahya Kaptan Konferans Salonu nda Yeni Dünya Düzeni  konulu söyleşide konuşan  Yarar  ı çok sayıda vatandaş dinledi. Konuşmasına  Kocaeli  Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederek başlayan  Mete Yarar  , Türkiye’nin yabancı ülkeler ile olan ilişkilerini değerlendirdi. Türkiye’nin Akdeniz’de  doğalgaz  arama çalışmaları ile ilgili  Yarar  , bazı ülkelerin Türkiye’nin Akdeniz’de  doğalgaz  bulmasını istemediklerini ifade etti.

VENEZUELA YA GİRECEĞİNİ SÖYLEYEN BU ÜLKE AMERİKA BİLEŞİK DEVLETLERİ DİR

ABD Başkanı Trump ın Venezuela ile ilgili açıklamalarını değerlendiren  Yarar  , Buraya girerken ABD bir açıklama yaptı , Venezuela da darbe başarılı olmazsa ben devirmek için şehre gireceğim’ dedi. Suriye’nin toprağını başka ülkelere illegal şekilde veren ve başka ülkelere de ispatlamadığı kitlesel silahlar var diye giren , Golan Tepeleri ni hiçbir ülkeye sormadan direkt İsrail e veren ve son olarak Venezuela’ya gireceğini söyleyen bu ülke Amerika Birleşik Devletleri’dir. Tüm Avrupa da bunları meşru kılıyor ve direkt kabul ediyor. İşte yeni dünya düzeni budur. O zaman neresi bizim için güvenli ülkedir diye konuştu. 

...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 1 =