İstanbul'da 1 Mayıs için hazırlıklar tamam!

 1 Mayıs  Emek ve Dayanışma Günü kutlamalarının Bakırköy'de yapılacağının açıklanmasının ardından kutlamalarının yapılacağı Bakırköy Pazar Alanı'na sahne kurulumu yapıldı. Etkinliğin yapılacağı

haber7
0

Bakırköy de kutlanacağı açıklanan Dünya  1 Mayıs  Emek ve Dayanışma Günü için Taksim’deki güvenlik önlemleri sürerken , Cumhuriyet Anıtı ve meydan çevresi barikatla çevrildi. Bakırköy’de kutlanacağı açıklanan Dünya  1 Mayıs  Emek ve Dayanışma Günü için Taksim’de önlemler sürüyor. İstanbulValiliği’nin kararının ardından Taksim ve çevresinde barikatlarla güvenlik önlemi alındı. Cumhuriyet Anıtı ile Meydanın çevresi polisin aldığı güvenlik önlemiyle kapatıldı. Özellikle meydana çıkacak yolları kapatma çalışmalarına devam ederken , sabah saatlerinde yolların tamamen kapatılacağı belirtildi. Gün boyu Gezi Parkı , Taksim Cumhuriyet Anıtı , İstiklal Caddesi ile meydana giriş çıkışların olacağı yollar barikatlarla kapatılacak.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamaları öncesinde Bakırköy de önlemler ve  hazırlıklar  gece de devam etti. Bakırköy Pazar Alanı na çıkan yollara gündüz getirilen polis bariyerleri gece saatlerinde tek tek yerleştirildi.

Kutlamalarının yapılacağı Bakırköy Pazar Alanı na sahne kurulumu yapılırken , etkinliğin yapılacağı yere çıkan yollarda ise güvenlik önlemleri nedeniyle alan ve çevresine polis bariyerleri konuldu.

TAKSİM DE GÜVENLİK ÖNLEMİ

İstanbul Valiliği nin  1 Mayıs  kutlamalarının Taksim de değil Bakırköy de ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 6 =