Karamollaoğlu'nun skandal sözlerine tepki!

Geçtiğimiz gün Saadet Partisi Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun Doğu ve Güneydoğu'daki üniversiteler hakkında söylediği  skandal  sözlere peş peşe  tepki  yağdı.

haber7
0

Haber7 - İbrahim Günay

 

 

Çamlıca Camii nin açılmasına karşı çıkan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel  Karamollaoğlu  , bu kez de aralarında  Ardahan  ,  Şırnak  ve  Iğdır  ın da da olduğu bazı illerde üniversite açılmasının gereksiz olduğunu savundu.

İKİ ÜNİVERSİTEDEN KARAMOLLAOĞLU NA TEPKİ

 

 

Ardahan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Biber , ve  Şırnak  Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan , Saadet Partisi Genel Başkanı Temel  Karamollaoğlu  na  tepki  gösterdi.

ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ BİBER:

Ardahan Üniversitesi 2008 yılında kurulan devlet üniversitelerinden birisi. Şu anda 5 bin 200 öğrenci ve 320 yi aşkın öğretim elemanı ile eğitim-öğretim hizmetlerine devam ediyor. Böyle bir açıklamanın içinde üniversitemizin adının geçiyor olması bizleri üzmüştür. Bu vesile ile  Ardahan  Üniversitesinin önemi üzerine bir iki veriyi sizlerle paylaşmak isterim;

"BÖLGENİN KALKINMASI İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR ADIM"

Ardahan Türkiye nin kuzeydoğusunda yer alan ve Türkiye nin jeopolitik ve stratejik açısından en önemli illerinden birisi. Hali hazırda Gürcistan a sınır iki kara kapımız bir İpek Demiryolu kapımız mevcut. Böyle bir ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 3 =