Bahçeli'ye çok özel tespih

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  Kastamonu   İl Başkanı  Yüksel Aydın , partilerinin Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye  özel  olarak yaptırdığı tesbihi  hediye  etti.

haber7
0

Geçen hafta Antalya da kampa giren  MHP  nin Genel Başkanı  Devlet Bahçeli  ye  Kastamonu   İl Başkanı  Yüsek Aydın tarafından özel tasarım  tespih   hediye  edildi.

 

 

ÇOK ÖZEL BİR TESPİH

Tespih ustası Aydoğan Kargacıoğlu tarafından Bahçeli için yapılan tesbihte , habbeler için büyük köpek balığı fosili , imame için su aygırı , fren için balina dişi , ayraç ve duraklar için kılıç balığı kılıcı , sistem arası habbeler için deniz kaplumbağası , hitame ve sarkaç içinde mors dişi özü ve minesi kullanıldı.

 

 

MHP  Kastamonu   İl Başkanı   Yüksel Aydın  , "Liderimiz  Devlet Bahçeli  Antalya da kendilerine  Kastamonu  adına verdiğimiz tespihi kabul ederek bizleri onurlandırdı" dedi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 2 =