Mecnun Otyakmaz'dan VAR eleştirisi

Sivasspor Kulübü Başkanı  Mecnun   Otyakmaz  , Kulüpler Birliği Vakfı toplantısında , Anadolu kulüplerinin haklarının savunulması adına , ayrı birlik kurulması yönünde görüş belirteceğini bildirdi.

haber7
0

Otyakmaz , Sivas ta Doğa Koleji nde 4. kariyer günleri programında öğrencilerin sorularını yanıtladı.

"Sivasspor a bir gün başkan olacağınızı hiç düşünmüş müydünüz?" şeklindeki soru üzerine  Otyakmaz  , çocukluktan bu yana bu yönde hayallerinin olduğunu söyledi.

Sivasspor daki başarılarının sorulması üzerine  Otyakmaz  , Süper Lig de başarılı olmak için iyi bir ekip kurmak gerektiğini , başarısında yıllardır beraber hareket ettiği yönetim kurulu üyesi arkadaşlarının emeklerinin büyük olduğunu ifade etti.

En büyük hayalinin Chelsea ile bir maç yapmak olduğunu aktaran  Otyakmaz  , "Henüz Chelsea yi getiremedik ama Anderlecht , Shakhtar Donetsk i Sivas a getirdik." dedi. 

Robinho nun transferine ilk başlarda kendisinin de inanmadığını ancak Robinho ile görüştükten sonra bunun olacağını düşündüğünü aktaran  Otyakmaz  , "Bizim için önemli bir transferdi. Gitmesini de istemiyorduk ama şartlar öyle bir oluştu ki burada kalacak Robinho nun Sivasspor a pek faydası olabileceğini düşünmedim." diye konuştu.

- Spor akademilerinde hakem yetiştirme önerisi

UEFA Şampiyonlar Ligi nde yer almak gibi bir hayalinin olup olmadığının sorulması üzerine  Otyakmaz  , şunları kaydetti:

"Önce şampiyon olmak gerekiyor. Maalesef , bu hakem yapısıyla bunun da gerçekleşme şansının biraz düşük ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 2 =