İŞKUR tarafından bekçi alımı yapılıyor! Sınavsız ve en az ilköğretim mezunu...

 İŞKUR   tarafından  özel sektör kurumlarında istihdam edilmek üzere en az  ilköğretim   mezunu   bekçi   alımı  yapıyor. Peki başvuru şartları neler? Hangi illerde alımlar yapılıyor? İlana başvurular nasıl yapılacak? Mera

haber7
0

Türkiye iş Kurumu  tarafından  yeni ilanlar yayımlandı.Yayımlanan ilanlara göre özel sektörde ve farklı illerde istihdam edilmek üzere ve en az ilköğretim  mezunu  olmak şartı ile bekçi alımları yapılıyor. Bekçi  alımı  için başvuru şartları nelerdir? İşte başvuru ekranı ve detayları...

HANGİ İLLERE ALIM YAPILACAK?

İstanbul , Ankara , Çanakkale , Elazığ , İzmir , Antalya , Trabzon , Gaziantep , Kırşehir , Ordu , Sakarya , Çankırı , Tokat , Erzurum , Kastamonu , Kahramanmaraş , Düzce , Bursa , Aydın , Niğde illerinde alımlar yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Söz konusu bekçi alımlarına başvuru yapacak adayların en az ilköğretim  mezunu  olmaları gerekmektedir. Bunun yanında sağlık problemi bulunmayan , , dış görünüşüne özen gösteren , askerlik ile ilişkisi bulunmayan ve yüz kızartıcı suç işlememiş olan adaylar başvuru yapabilecektir.

BEKÇİ ALIMI BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

İŞKUR  tarafından  yayımlanan bekçi alım ilanlarına başvuru yapmak için iki seçenek bulunmaktadır. Bunlardan birincisi , en yakın  İŞKUR  Genel Müdürlüklerine giderek şahsen başvuru yapılabilir veya internet üzerinden online olarak başvuru yapılabilir.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 7 =