Şekerbank'ın genel müdürlüğüne Erdal Erdem atandı

 Şekerbank   genel  Müdürlüğü görevine  Erdal Erdem  atandı.

haber7
0

Şekerbank ın Kamuyu Aydınlatma Platformu nda (KAP) yer alan açıklamasında , "Bankamız  genel  müdürlüğü görevine Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu onayı saklı kalmak kaydıyla  genel  müdür vekili olarak görev yapmakta olan  Erdal Erdem  in asaleten atanmasına yönetim kurulumuzca karar verilmiştir." denildi. 

Bankacılık sektöründeki 25 yıllık kariyerinde birçok üst düzey görev yürüten  Erdal Erdem  , kariyerine 1995 yılında Family Finans Kurumu AŞ de başladı.

Erdem , 2014 yılına kadar yürüttüğü Ziraat Bankası Yönetim Kurulu Üyesi ve Kredi Komitesi Üyesi , Ziraat Finansal Kiralama AŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı , Ziraat Bankası Moskova CJSC Yönetim Kurulu Üyesi görevlerinin ardından Mart 2014 te Halk Bankası  genel  Müdür Yardımcısı olarak atandı. 2017 yılına kadar aynı zamanda Halk Faktoring Yönetim Kurulu Başkanı ve Halkbank Belgrad AŞ Yönetim Kurulu Üyesi olarak da görev yapan  Erdem  , Kasım 2017 de  Şekerbank   genel  Müdür Yardımcısı olarak atanmıştı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 1 =