Demirkol'dan flaş F.Bahçe sözü! 'Küme düşerse...'

Futbol yorumcusu Mehmet  Demirkol  , Alanyaspor mağlubiyeti sonrası Fenerbahçe'yi değerlendirdi.

haber7
0

Tarihin en kötü sezonlarından birini geçiren  Fenerbahçe  , küme düşme tehlikesini bitime 5 hafta kala üzerinden atamamış durumda.  Fenerbahçe  nin yaşadığı süreci BeINSport ekranlarında değerlendiren Mehmet  Demirkol  ,  Fenerbahçe  nin küme düşmesi durumunda bu futbolla bir üst lige çıkmaya bile yetmeyeceğini ifade etti.

"ERSUN YANAL IN NE DEDİĞİ BELLİ DEĞİL"

Harun Tekin’in penaltı kurtardığı , yıldızlaştığı maçlar daha önce oldu. Dün de iyi bir maç çıkardı. Golde hatası var tabi. Ersun Yanal’ın maç sonunda dediklerinden hiçbir şey anlamıyorum. Söyleyecek bir sürü şeyi varmış da söyleyemiyormuş gibi konuşuyor. Sergen Yalçın’ın anlattıklarını anladım. Ama Yanal’ın söylediklerinden hakikaten anlamıyorum. Ersun Yanal’ın ne dediği belli değil. İşin acı tarafı; oyuncu da anlamıyor. Oyuncu , Ersun Yanal’ın planını çözebilmiş değil.

"ERSUN YANAL İLE DEVAM MI?"

Cisse cömertçe harcadı pozisyonları. Daha farklı da bitebilirdi. Ersun Yanal , bu kadro ikinci yarının lideri olacak dedi. Yaz döneminde  Fenerbahçe  nereden başlayacak? Ersun Yanal ve Comolli ile devam mı ediliyor? Ali Koç bu yönetimle devam mı ediyor? Hepsi bir soru. Her şey A’dan Z’ye mi değişecek?

"BU ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 6 =