AK  Parti  Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz A Haber canlı yayınında merak edilen soruları yanıtlıyor.

haber7
0

Ali İhsan Yavuz un açıklamalarından satırbaşları:

YSK , cumartesi ya da pazartesi belgeleri görüşmeye başlayacak bilgisi var. YSK önce delillere bakacak. Eklere bakacak. 24 Haziran seçimlerinde ne kadar usulsüzlk yapmaya çalışırsalar çalışsınlar ancak bir vekilin oynamasına neden olabilirlerdi. 24 Haziran seçimlerinde çok hazır değillerdi. Bu  işin  beyni olanlar 24 Haziran da kendilerini çok hazır görmediler. 20 bin oyun yer değiştirmesini sağlamak demek  İstanbul  Büyükşehir Belediye Başkanını bir partiden başka bir partiye geçirmek demekti.

 

 

Yüzlerceden çok daha fazla 20 yaşın altında sandık başkanı vard. 18 yaşın altında milletvekili seçiliyor diyeceksiniz. Özellikle genç olanlara ve askeriyeden alınanlara , KHK ile ihraç edilenler , kamu görevlisi olmayanlar alınıp getirilip sandık başına yerkeştiriliyor.

FETÖ BU İŞİN İÇİNDE

FETÖ bu  işin  içinde. Beni  FETÖ  ile suçlayanlar arasında Fatih Portakal da vardı. Ben 2012 yılında Sakarya da stadyumda Türkçe Olimpiyatlarına gitmiştik , bizi sahneye davet etmişlerdi. Benim bir görüntüm vardı onu koymuş önce  FETÖ  den ayrıldığını söylesin diyor. Birileri onlarla kol kola oluyor onları suçlamıyor bizi suçluyorlar. Ben ne zaman bu  işin  içinde  FETÖ  var dedifm bana sosyal medyadan çullanmaya başladılar. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =