Devlet Bahçeli'den Berat Kandili mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı  Devlet   Bahçeli  ,  Berat  Kandili'nin manevi temizlenmeye , vicdani doğrulmaya , birlik ve kardeşliğin güçlenmesine vesile olmasını dileyerek , vatandaşların kandilini kutla

haber7
0

Bahçeli , Twitter hesabından  Berat Kandili  dolayısıyla bir mesaj  yayımladı.

Manevi arınmanın , günahlardan aklanmanın , ilahi af ve mağfirete layık  olabilmenin müstesna zamanlarından birisi olan  Berat Kandili  nde kurtuluşa  erişilmesi temennisinde bulunan Bahçeli , bu kutlu gecenin insanlığın huzur ,  saadet ve barış arayışına müessir katkılar sağlamasını diledi.

Bahçeli , mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Mazlumlar sıcak ilgi bekliyor , garipler tutacak el bekliyor ,  muhtaçlar müşfik ses bekliyor , Türk-İslam alemi diriliş ve yükseliş umuduyla ağır  yüklerinden kurtulmayı hedefliyor. Allah beratımızı nasip etsin , yardım ve  himayesini üzerimizden esirgemesin.

Berat Kandilimizin manevi temizlenmeye , vicdani doğrulmaya , birlik ve  kardeşliğimizin güçlenmesine vesile olmasını ümit ediyor; aziz milletimizin ,  gönül coğrafyalarımızda yaşayan kardeşlerimizin bu mübarek gecesini kutluyor , en  derin hürmet ve muhabbetlerimi sunuyorum."

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 3 =