Yok artık! Karamollaoğlu şimdi de Çamlıca Camii'ni hedef aldı!

 Saadet Partisi  Genel Başkanı Temel  Karamollaoğlu  , "Hangi akıllının başına  Çamlıca  Tepesi'ne 60 bin kişilik  Cami  yapmak gelir ya?" dedi.

haber7
0

31 Mart yerel seçimlerini kısa bir süreliğine gündeminden çıkaran Saadet Partisi , yapımına 2013 yılında başlanan ve yakın zamanda ibadete açılan Çamlıca  Camii  ni eleştirdi.

"BİR KERE DOLDURSUNLAR..."

Genel Başkan Temel  Karamollaoğlu  , "Hangi akıllının başına Çamlıca Tepesi ne 60 bin kişilik  Cami  yapmak gelir ya? Bir kere doldursunlar ellerini öperim." dedi. 

"BAKIŞ AÇISI BU"

60 bin kişinin camiye ulaşmasının zor olduğunu öne süren  Karamollaoğlu  , "İçeriye giren dışarıya nasıl çıkacak? Günün en az 7-8 saatini vermesi lazım ki , orası dolsun. Bunu bile idrak etmeden , dışarıdan bakıldığı zaman Şu ihtişama bak ya , nereden nereye geldik Türkiye olarak derseniz , işte hapı yuttuğumuzun resmidir bu. Bu Türkiye nin ne kadar perişan halde olduğunu gösterir , ne kadar geliştiğini kalkındığını göstermez. Bakış açısı bu." diye konuştu. 

HEM YÜRÜYEN MERDİVEN HEM DE ASANSÖR VAR

Öte yandan Çamlıca  Camii  külliyesinde vatandaşların rahat hareket etmeleri için 24 yürüyen merdiven ile 27 asansör bulunuyor. Yürüyen merdivenler , camiye yaya olarak gelen vatandaşları rahatlıkla caminin içine ulaşmalarını sağlıyor. Asansörleri kullanan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 8 =