Yavuz Bingöl havalimanında arkadaşını dövdü

Türkücü  Yavuz   Bingöl  , bagaj kontrol sırasında tartışmaya karıştı.  Bingöl  , "kabadayılık yaptı" dediği arkadaşına tokat attı.

haber7
0

Sanatçı  Yavuz  Bingöl ün , Kıbrıs Ercan Havaalanında bir personeli dövdüğü iddia edildi. Bingöl , bir YouTube kanalına yaptığı açıklamada , herhangi bir görevliyi değil kendi ekibindeki arkadaşına kabadayılık yaptığı gerekçesiyle tokat attığını söyledi.

OLAYA AÇIKLIK GETİRDİ

Konu hakkında ilk kez açıklama yapan Bingöl , Magazin Noteri adlı YouTube kanalında konuştu. Bingöl , olayın haberlerdeki gibi olmadığını belirterek , işin aslını canlı yayında açıkladı. İşte ünlü türkücünün darp iddiası hakkında yaptığı açıklama:

"Yaşanan olay haberlerde çıktığı gibi değil. Orkestra ile birlikte Ercan  Havalimanı  na biletimizi almak için giriş yaptık. O sırada bagaj kontrole bagajlarımızı verdik ve sıraya girdik. Grup halinde olduğumuz için bir gecikme yaşandı. O esnada , sırada olan bir beyefendi kardeşim sıraya girsenize diye çıkış yaptı. O esnada da orkestrada bulunan bir arkadaşımız kabadayılık yapmaya başlayarak , sesini yükseltti. Karşı taraf da sesini yükselterek Burası muz cumhuriyeti mi beni mi döveceksiniz? dedi.

O esnada , sırada olan bir beyefendi kardeşim sıraya girsenize diye çıkış yaptı. O esnada da orkestrada bulunan bir arkadaşımız kabadayılık yapmaya başlayarak , sesini yükseltti. Karşı taraf da sesini yükselterek Burası muz cumhuriyeti mi beni mi döveceksiniz? ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =