Terim kızdı! 'O faulü yapmayacaksın'

 Galatasaray  Teknik Direktörü  Fatih Terim  , Yeni Malatyaspor'u 3-0 mağlup ettikleri mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu.

haber7
0

Aldıkları 3 puanın önemli olduğunu belirten  Terim  , "İstemeyi bildiğimizde , almayı da biliyoruz. Hem istedik , hem de almayı bildik. 3-4 gün önce maalesef , özellikle son bölgede başarılı olamadık. Bugün çok önemli işler yaptılar. Daha fazla olabilirdi , evet ama önemli olan kaybetmeden devam etmek. 3 puan aldık , hepsini kutluyorum oyuncularımın" ifadelerini kullandı.

 

 

"3-0 I BULSAK MARCAO YU KENARA ALACAKTIM"

Marcao nun cezalı olmasıyla ilgili görüşleri sorulan deneyimli hoca , "Galatasaray ın en iyi yerlerinden birinin eksik olmasını kimse istemez. Luyindama ve Marca , ikili olarak , hem de takımımızın merkez defansı olarak çok önemli iki oyuncusu. 4 günde ikisini kaybettik , yapacak bir şey yok. Sarı kart mıydı , faul müydü , çıkar mıydı , bunları tartışalım ama sonuç itibariyle oynamayacak.  Galatasaray  da her oyuncu önemlidir , her oyuncu böyle zamanlarda çıkar , oynar. İsterdik ki onlarla oynayalım ama bunu bahane gösterecek halimiz yok. Kim oynayacak dersek , bakacağız , zamanımız var. Semih imiz var , Ahmet var , Donk var , gerekirse bir başkası var. Tabii ki üzgünüm , oturmuş alışılagelmiş , hakikaten kalitesi yüksek iki oyuncumuz. Bu kadar güzel giden oyunda , 2-0 ı yeterli görmediğim için değiştirmedim 60 küsürlerde. Defanstan bir oyuncu aldığınızda her şeyi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =