Yalova'da 2 kişi sahte içkiden zehirlenip hayatını kaybetti

Yalova'da bir tekel bayiinden alınan ve  sahte  olduğu iddia edilen alkol nedeniyle 2  kişi  zehirlendi.  Yalova  Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Necmettin Karatay ve Kenan Baykır , doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

haber7
0

Yalova da bir tekel bayiinden alınan ve  sahte  olduğu iddia edilen alkol nedeniyle  kişi  zehirlendi.  Yalova  Devlet Hastanesi ne kaldırılan Necmettin Karatay (46) ve Kenan Baykır (54) ,doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

 

 

Yalova da iki gün önce meydana gelen olayda , Necmettin Karatay ve Kenan Baykır , bir tekel bayiinden kaçak olduğu iddia edilen ev yapımı alkol aldıkları ve Necmettin Karatay a ait Çiftlikköy ilçesindeki evinde içtikleri öğrenildi. Ardından rahatsızlanan ve zehirlendikleri belirlenen 2  kişi  ,  Yalova  Devlet Hastanesi nde yoğun bakıma alındı. Necmettin Karatay ve Kenan Baykır , doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Karatay ile Baykır ın cansız bedenleri otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu Morgu na kaldırıldı.

 

 

3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Olay sonrasında , tekel büfe sahibi M.A. , büfe çalışanları V.F. ve E.K. gözaltına alındı. Büfede yapılan aramada 41 şişe alkol ve 68 şişe üzerinde etiket olmayan ve içki yapımında kullanılan malzemeye el konuldu.  sahte  olduğu iddia edilen alkolden zehirlenen 2 kişinin  hayatını  kaybetmesiyle ilgili olarak  Yalova  Emniyet Müdürlüğü yazılı bir açıklamada bulundu. Konuyla ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirilen açıklamada , şöyle denildi:

"Olayla ilgili olarak yapılan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 4 =