Yusuf Ziya Aldatmaz kimdir? Ak Parti Bartın Belediye Başkan adayı aslen nereli?

 Ak Parti   Bartın   Belediye   Başkan   adayı   Yusuf   Ziya   Aldatmaz  kimdir?  Bartın  doğumlu  Aldatmaz  kaç yaşında? İşte  Yusuf   Ziya  Aldatmaz’ın biyografisi...

haber7
0

Ak  Parti   Bartın   Belediye   Başkan   adayı   Yusuf   Ziya   Aldatmaz  1965  Bartın  doğumlu. İlk , orta ve lise öğrenimi  Bartın  Merkez de tamamladı. Lisans eğitimi ve kısa dönem askerliği sonrası 4 nesilden beri devam etmekte olan aile mesleği olan gıda maddeleri toptancılığını babamdan devraldı ve geliştirdi.

1993 yılında Füsun hanımefendiyle evlendi ve iki kız çocuğu babası oldu.

2000-2002 yılları arasın da Anavatan Partisin de Merkez İlçe Başkanlığı yaptım. 2011 yılında Adalet ve Kalkınma Partisi İl Yönetim Kurulu üyesi oldu.

Bartın Kemerspor Kulubü Başkanlığı ,  Bartın  Spor Kulubüyöneticiliği ,  Bartın  Üniversite derneği yöneticiliği ,  Bartın  Ticaret ve Sanayi Odası disiplin kurulu başkanlığı ,  Bartın  Toptancılar Sitesi yönetim kurulu  Başkan  yardımcılığı yaptı.

MÜSİAD yönetim kurulu üyesi. Gaziler ve Şehitler Derneği’nin fahri üyesi. İl genel meclisi üyeliği görevinde bulundu.

05 Kasım 2017 tarihinde yapılan 6. olağan merkez ilçe kongresinde  Ak Parti  Merkez İlçe Başkanı seçildi ve görevine devam etmekte.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 4 =