Şemsiye ile uçan adam konuştu: Baktım gidiyorum...

Osmaniye'nin  Kadirli  İlçesinde meydana gelen hortumda , uçmasın diye tuttuğu  şemsiye  ile havalanan vatandaş konuştu.  fırtına  sebebiyle şemsiyenin uçmaması için üzerine çıktığını söyleyen vata

haber7
0

Osmaniye nin Kadirli İlçesinde meydana gelen hortumda gölgelik şemsiyesi ile bir kişinin havaya uçma görüntüleri güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay , 25 Mart ta  Kadirli  Belediyesi Sebze Halinde meydana geldi. Bir anda başlayan ve 10 dakika süren şiddetli rüzgar nedeniyle gölgelik olarak kullanılan şemsiyeler uçmaya başladı.

Bu arada Mehmet Ali Çanak , isimli vatandaş rüzgarın etkisiyle uçan şemsiyenin demir ayaklıklarının üzerine ağırlık olsun diye çıktı. Bu arada hortum  şemsiye  ile birlikte 3 kişiyi havaya kaldırdı. 

"ÇOK ŞÜKÜR CİDDİ BİR DURUM YOK"

2 kişi şemsiyeyi bırakırken Çanak ,  şemsiye  ile birlikte yaklaşık 10 metre yüksekliğe kadar çıktı ve düştü. Yaralanan Mehmet Ali Çanak ın  şemsiye  ile birlikte havalanma anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Kadirli Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Bülent Haytaoğlu , şiddetli  fırtına  bir anda sebze hali içerisinde başladığını ve yaklaşık 10 dakika sürdüğünü ve hortuma dönüşerek şemsiyeleri ve kasaları sağa sola fırlattığını söyledi.

Haytaoğlu , "Şiddetli  fırtına  sonrası hortum meydana geldi. Şemsiye uçmasın diye bir işçimiz ağırlık olsun diye şemsiyenin ayaklarının üzerine çıkıyor ve hortumun şiddeti burada ortaya çıkıyor. Şemsiye ve Mehmet Ali ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 8 =