Muş Belediye Başkan adayı Feyat Asya kimdir? Feyat Asya'nın yaşı memleketi!

2019 yerel seçimlerde  AK Parti   Muş   Belediye   Başkan   adayı   Feyat   Asya  kimdir? 1970 senesinde  Muş  ilinde dünyaya gelen  Feyat   Asya  aslen nereli ve kaç yaşındadır? İşte , lisans öğrenimini İktisat Fakültesi Kamu Yöne

haber7
0

Bu yıl gerçekleştirilecek yerel seçimlerde  AK Parti   Muş   Belediye   Başkan   adayı   Feyat   Asya  , 1 Mayıs 1970 tarihinde  Muş  ta hayata gözlerini açmıştır. Lise öğrenimini  Muş  İmam Hatip Lisesi nde tamamlayan  Feyat   Asya  , üniversite eğitimini ise İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü nde bitirerek mezun olmuştur. 

İş yaşantısına ilk kez 1991 senesinde  Muş  Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü çatısı altında laborant göreviyle atılab  Feyat   Asya  , evli ve dört çocuk sahibidir.

1995 senesinde  Muş  İl Müftülüğü’nde memur unvanıyla faaliyetlerini yürüten  Feyat   Asya  , 2005 senesinde Personel Şefi olarak çalışmalarda bulunmuştur.

2007 senesinden itibaren  Muş  İl Müftülüğü’nde ‘’Personel , İdari ve Mali İşler Şube Müdürü’’ olarak görevini icra eden  Feyat   Asya  , uzun bir zamandan beri yerel organizasyonlarda ve sendikal çalışmaların içerisinde yer almaktadır.

AK PARTİ MUŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI  Feyat   Asya  NIN HANGİ SİVİL TOPLUM ÇALIŞMALARINDA BULUNMUŞTUR?

*1997 ve 2013 tarihleri arasında-> Türkiye Diyanet Vakfı  Muş  Şube Yönetim Kurulu Üyeliği 

*2001 ve 2013 tarihleri arasında->  Diyanet-Sen  Muş  Şube Yönetim Kurulu Başkanlığı 

*2002 ve 2011 tarihleri arasında-> Diyanet-Sen Genel Merkez Denetleme ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =