Niğde Belediye Başkan Adayı Emrah Özdemir kimdir? Aslen nereli kaç yaşında?

 AK Parti   Niğde   Belediye   Başkan   Adayı   Emrah   Özdemir  kimdir? 1980 senesinde Niğde'de dünyaya gelen  Emrah   Özdemir   Aslen   nereli  ve  kaç  yaşındadır? İşte , Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği böl

haber7
0

1980 senesinde  Niğde  de hayata gözlerini açan  Emrah  Özdemir in iyi düzeyde İngilizce dil bilgisi bulunmaktadır. 31 Mart 2019 tarihinde uygulanacak yerel seçimlerde  AK Parti   Belediye   Başkan   Adayı  olan  Emrah  Özdemir , lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde bitirmiştir.

Evli ve iki çocuk sahibi olan Özdemir , 2011 senesinde AK Parti çatısı altındaki İl  Başkan  Yardımcılığı görevini icra etmiştir. Askerliğini İskenderun da bitiren  Emrah  Özdemir , 2013 ve 2017 tarihleri arasında da  AK Parti  İl Başkanı unvanıyla faaliyetler gerçekleştirmiştir.

Aile şirketinde Yönetim Kurulu Başkanı olarak çalışmalarını yürüten  Emrah  Özdemir , İnşaat Mühendisleri Odası  Başkan  Yardımcılığı görevini de üstlenmiştir.

Son olarak  AK Parti   Niğde   Belediye   Başkan   Adayı   Emrah  Özdemir ,  Niğde  Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu  Başkan  Yardımcısı olarak da görevde bulunmuştur.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 8 =