Genç kızı tekme tokat dövmüşlerdi! Olayla ilgili yeni gelişme

Kütahya'da hemzemin geçide götürdükleri S.A. (16) adlı  kızı  saçlarından tutarak sürükleyip ,  tekme   tokat  dakikalarda döven ve dehşet anlarını cep telefonuyla kaydeden yaşıtı olan 3 kız , başs

haber7
0

Kütahya da yaşayan S.K. , arkadaşları S.Y. ve H.S. ile birlikte , hakkında dedikodu yaptığını iddia ettiği S.A. adlı  kızı  Vefa Mahallesi ndeki hemzemin geçide götürdü. Burada taraflar bir süre konuştu.

Ardından S.K. ve iki arkadaşı , saçlarından tutarak sürükledikleri S.A. yı küfür ederek  tekme   tokat  dövdü. Dehşet anları dakikalarca sürdü. Bu sırada kızların yanındaki erkek arkadaşları müdahale etmeye çalıştı. Dakikalarca süren dehşet anlarını S.Y. nin başka bir kız arkadaşı  cep telefonu  ile kaydetti.

Cep telefonu görüntülerinin arkadaşlar arasında paylaşılmasının ardından  polis   Olayla   ilgili  soruşturma başlattı.  polis  , kimliklerini belirlediği kızlardan S.K. ile arkadaşları S.Y. ve H.S. yi ifade için  Kütahya   Emniyet Müdürlüğü  Çocuk Şubesi ne götürdü. Kızlar dün akşam ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. 

GÖZALTI KARARI ÇIKTI 

Kütahya Cumhuriyet Başsavcılığı gece S.K. , arkadaşları S.Y. ve H.S. hakkında gözaltı kararı çıkardı. Sabah saatlerinde  polis  ekipleri 3  kızı  evlerinde gözaltına alarak İl  Emniyet Müdürlüğü  Çocuk Şubesi ne götürdü.

Şüphelilerden S.K. , kendisi hakkında dedikodu yaptığı için S.A. yı dövdüğünü ileri sürerek , "Benim hakkımda Hamile , sevgilisinin üzerine kalacak şeklinde dedikodu yapıyordu. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 8 =