AK Parti Mehmet Vecdi Kahraman kimdir? Mardin Belediye Başkan adayı hayatı!

 AK Parti   Mardin  Büyükşehir  Belediye   Başkan   adayı   Mehmet   Vecdi   Kahraman  kimdir? 1962 senesinde Mardin'de dünyaya gelen  Mehmet   Vecdi   Kahraman  aslen nereli ve kaç yaşındadır? 31 Mart 2019 tarihi itibariyle yapılacak yerel se

haber7
0

Mehmet  Vecdi   Kahraman  , 1962 tarihinde Mardin’de hayata gözlerini açmıştır. Gerek ilk öğrenimini gerekse orta öğrenimini Mardin’de bitiren  AK Parti   Mardin  Büyükşehir  Belediye   Başkan   adayı   Mehmet   Vecdi   Kahraman  , evli ve 5 çocuk sahibidir.

2011 senesinde  Mardin   AK Parti  millet vekili aday  adayı  olan  Mehmet   Vecdi   Kahraman  , otuz yıl boyunca iş yaşantısının yanı sıra pek çok sivil toplum kuruluşlarında faaliyetlerini gerçekleştirmiştir.

Mardin’de mesleki oda ve birliklerde aktif olarak görevini icra eden  AK Parti   Mardin  Büyükşehir  Belediye   Başkan   adayı   Mehmet   Vecdi   Kahraman  , 2014 tarihinde düzenlenen yerel seçimlerde  Mardin   AK Parti  Büyükşehir  Belediye   Başkan   adayı  olarak göreve getirilmiştir.

Tarım , inşaat ve sanayi alanındaki ticari çalışmalarda bulunan  Mehmet   Vecdi   Kahraman  , bölgesinin bilimsel-teknik yeniliklerle tanışmasına önayak olarak pek çok firmada yöneticilik görevini üstlenmiştir.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 3 =