AK Parti Ercan Çimen kimdir? Gümüşhane adayı Ercan Çimen nereli, kaç yaşında?

 AK Parti   Gümüşhane  Belediye Başkan  adayı   Ercan   Çimen  kimdir? 1966 senesinde Gümüşhane'de dünyaya gelen  Ercan   Çimen  aslen  nereli  ve  kaç  yaşındadır? Lisans eğitimini , Anadolu Üniversitesi İkti

haber7
0

1966 tarihinde Gümüşhane’de hayata gözlerini açan  Ercan  Çimen , hem ilk öğrenimini hem de orta öğrenimini Gümüşhane’de bitirmesinin ardından üniversite eğitimini de Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde ‘’İktisat’’ bölümünden tamamlayarak mezun olmuştur.

AK  Parti  Gümüşhane Belediye Başkan  adayı   Ercan  Çimen , eğitim hayatının sonrasında aile şirketi Çimenler Grup’ta Yönetim Kurulu Üyesi unvanıyla çalışmaya başlamıştır.

Ticaret alanında önemli faaliyetlerde bulunan  Ercan  Çimen , hem Gümüşhane de hem de ülke genelinde yaptığı yatırımlar sayesinde 500 ü aşkın insana istihdam sağlamaktadır. Evli ve iki çocuk sahibi olan  Ercan  Çimen , siyasi yaşantısına Doğru Yol Partisi bünyesindeki Belediye Meclis Üyeliği ve Belediye Başkan Vekilliği görevleriyle başlangıç yapmıştır.

Aynı zamanda Meslek ve Sivil Toplum Kuruluşlarında aktif olarak çalışmalarını yürüten Çimen , sosyo-kültürel etkinliklere gerek maddi gerekse manevi destek ile beraber şehrin sosyal yaşantısının gelişmesine ciddi katkı sağlamıştır.

15 Şubat 2011 senesinde  AK Parti  Gümüşhane İl Başkanı olarak göreve atanan  Ercan  Çimen , sürdürdüğü görev boyunca il  Parti  teşkilatının yeni bir şekil kazanması , hizmet prensibinin daha iyi bir hale getirilmesi ve insanlarla daha içi içe bir anlayışın hayata ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =