2500 polis alımı başvuru tarihi belli oldu mu? Polis Akademisi başvuru...

 polis   Akademisi  tarafından  2500   polis   alımı  yapacağını duyurmuştu. Yayımlanan ilana göre lisans mezunu 2 bin 500 kadın  polis  memuru  alımı  yapılacak. Peki alımlar ne zaman?  başvuru   tarihi   belli  oldu mu?

haber7
0

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu , "Buradan bir müjde veriyorum. Tüm Türkiye deki karakollarımıza 2 bin 500 kadın  polis  alacağız , onları eğiteceğiz. Şimdi onların da alımına çıkıyoruz. O güven masasında nezaketleriyle , orada gösterecekleri ev sahiplikleriyle vatandaşlara yardımcı olacaklar , destek olacaklar. Karakollarımızı da Ankara nın her tarafında açmaya devam ediyoruz." ifadelerine yer vermişti. Bu açıklamanın ardından adaylar  başvuru  şartlarını ve başvuruların ne zaman başlayacağını araştırmaya başladı. Bunun üzerine Polis  Akademisi  bir duyuru yayımladı. Peki 2500  polis   alımı  ne zaman yapılacak?  başvuru  şartları neler olacak?

POMEM DUYURUSU

Polis  Akademisi  , resmi sayfası üzerinden 24. Dönem Pomem sınav duyurusu hakkında;

“İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Makamının talimatlarıyla ,  polis  Merkezi Amirliklerine müracaat için gelen vatandaşlarımızla en üst düzeyde iletişim kurulması ile taleplerin etkin ve hızlı bir şekilde alınması amacıyla vatandaşların güler yüzle , güven verici ve beklentilere odaklanan bir şekilde karşılanarak hem  polis  Merkezi Amirliklerindeki , hem de  polis  Merkezleri Amirlikleri dışındaki iş ve işlemlerle ilgili bilgilendirme ve yönlendirmenin yapılabilmesi için 81 il 700  polis  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 3 =