Tahsin Babaş kimdir? AK Parti Kastamonu Belediye Başkan adayı biyografisi

AK  Parti   Kastamonu   Belediye   Başkan   adayı   Tahsin   Babaş  kimdir? 1967  Kastamonu  doğumlu  Tahsin   Babaş  aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? nadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun

haber7
0

Tahsin Babaş 1967  Kastamonu  doğumludur. İlkokul , ortaokul ve lise eğitimini Kastamonu’da tamamlayan  Tahsin   Babaş  sırasıyla Gazipaşa İlkokulu , Merkez Ortaokulu ve  Kastamonu  Teknik Lisesi’nde üniversite öncesi eğitim hayatını tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Programlar Mahalli İdareler Bölümü Ön Lisans Programı ile üniversitede öğrenim hayatına başlayan  Tahsin   Babaş  , Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olmuştur. 

Babaş , 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde AK  Parti  nin  adayı  olarak  Kastamonu   Belediye  Başkanlığına seçildi. 

Belediye başkanlığı döneminde hayata geçirdiği projelerle çeşitli alanlarda ödüller alan  Babaş  , evli ve bir çocuk babasıdır. 

31 Mart 2019 da yapılacak yerel seçimlerde  Kastamonu   Belediye   Başkan  adayı. 

1989 yılında  Kastamonu  Belediyesi’nde memuriyet hayatına başlayan  Tahsin   Babaş  , 1994-1999 yılları arasında  Kastamonu  Belediyesi Su Şebeke Şefi olarak vazifesini sürdürmüştür.  Kastamonu  Belediyesi’nin Kurucu KASKİ Müdürü olarak 1999 yılından itibaren belediyedeki görevine devam eden  Tahsin   Babaş  , 2013 yılına kadar bu görevini başarı ile sürdürürken 2009 yılında KASKİ Müdürlüğü’ne ek olarak Fen İşleri Müdürlüğü görevini de teslim almış ve 2013 yılına kadar bu iki vazifeyi birlikte yerine ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 5 =