Süleyman Soylu'dan Alper Taş'a: Apo'nun uşağı alçak

İçişleri Bakanı  Süleyman   Soylu  , 'Millet İttifakı'nın Beyoğlu Belediye Başkan adayı  Alper  Taş'a sosyal medya üzerinden tarihi bir cevap verdi.

haber7
0

İçişleri Bakanı Süleyman  Soylu  , PKK ile bağlantılı isimlerin Millet İttifakı nın aday listelerinde olduğunu belirtmiş ve seçilmeleri halinde gerekenin yapılacağını aktarmıştı. 

 

 

APO  nun  RESMİ ÖNÜNDE KONUŞAN ŞAHIS

CHP nin Beyoğlu Belediye Başkan Adayı  Alper   Taş  hakkında konuşan Süleyman Soylu;   Alper   Taş  denilen bir adam var Beyoğlu nda.  Apo   nun  resmi önünde , bilmem ne akademisinde orada kendi ideallerini , kendi anlayışını anlatan bir adam var. Şimdi şunu söylemek istiyorum. Bunların zikri de fikri de bellidir. Türkiye nin huzurunu almak istiyorlar elinden. Bu kadar açık ve net."ifadelerini kullanmıştı.

İşte  Alper   Taş  ın Abdullah Öcalan ın posteri önünde konuşma yaptığı o kare:

 

 

Bunun üzerine  Alper   Taş  Süleyman  Soylu  ya , "@suleymansoylu benim Kandil’de Akademi’de konuşma yaptığımı ispat edersen , hemen Beyoğlu Belediye Başkanlığı adaylığından istifa edeceğim. İspat edemezsen sen İçişleri Bakanlığından istifa edecek misin ?" diye yazdı.

APO  nun  UŞAĞI ALÇAK

Bu paylaşımın ardından ise İçişleri Bakanı Süleyman  Soylu  da  Alper   Taş  a cevap vererek , "Cizre de , çukur olaylarında PKK nın , eli kanlı akademilerine ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 5 =