Birgün'den Alper Taş hassasiyeti: O fotoğraf kaldırıldı

31 Mart seçimlerine sadece sayılı günler kala Birgün gazetesi , defalarca PKK ile olan bağı deşifre edilen CHP Beyoğlu Belediye Başkanı Adayı  Alper  Taş'ı aklama peşine düştü.  Alper  Taş'ın 2015 yılına ai

haber7
0

CHP Beyoğlu Belediye Başkanı Adayı  Alper   Taş  , CHP nin diğer birçok adayı gibi skandal açıklamaları ve teröre olan desteği ile tepki çeken bir isim.

 

 

CHP Beyoğlu Belediye Başkan adaylığının açıklanmasının ardından  Taş  , geçmişte sosyal medyada yaptığı skandal paylaşımlar sebebi ile bir kez daha gündeme gelmişti.

 

 

Defalarca PKK ile olan bağı deşifre edilen  Alper   Taş  ın ortaya çıkan fotoğrafı günlerce konuşulmuştu. Apo posteri altında açıklama yaparken çekilen  fotoğraf  seçime günler kala  Birgün  gazetesi tarafından ise değiştirildi.

Alper  Taş  ın 2015 yılına ait bir haberde Apo posteriyle çekilmiş fotoğrafını kullanan  Birgün  gazetesi seçime günler kala ise algı operasyonu yaparak bu fotoğrafı değiştirdi.

HDP DESTEK AÇIKLAMASI YAPMIŞTI

İzmir de Tunç Soyer için açık destek kararı alan HDP , İstanbul Beyoğlu nda da aynı kararı almıştı. HDP liler CHP nin Beyoğlu adayını büyük bir sevinçle karşılamıştı

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 9 =