Dehşeti kameraya aldılar! Genç kızı tekme tokat dövdüler...

Kütahya'da , S.K. (16) adlı kız , hakkında  dedikodu  yaptığını iddia ettiği yaşıtı  kızı  , hemzemin geçitte iki kız arkadaşıyla birlikte dövdü. Üç arkadaş ,  kızı  saçlarından tutarak sürü

haber7
0

Kütahya yaşayan S.K. , arkadaşları S.Y. ve H.S. ile birlikte , hakkında  dedikodu  yaptığını iddia ettiği S.A. adlı kızı Vefa Mahallesi ndeki hemzemin geçide götürdü. Burada taraflar bir süre konuştu. Ardından S.K. ve iki arkadaşı , saçlarından tutarak sürükledikleri S.A. yı küfür ederek  tekme   tokat  dövdü.

Dehşet anları dakikalarca sürdü. Bu sırada kızların yanındaki erkek arkadaşları müdahale etmeye çalıştı. Dakikalarca süren dehşet anlarını S.Y. nin başka bir kız arkadaşı cep telefonu ile kaydetti.POLİS SORUŞTURMA AÇTI Cep telefonu görüntülerinin arkadaşlar arasında paylaşılmasının ardından polis olayla ilgili soruşturma başlattı. Polis , kimliklerini belirlediği kızlardan S.K. ile arkadaşları S.Y. ve H.S. yi ifade için  Kütahya  Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi ne götürdü. Şiddete uğrayan kıza ulaşılması için de çalışmaların sürdüğü belirtildi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 6 =