AK Parti adayı seçime günler kala adaylıktan çekildi!

Gümüşhane'de  Torul  İlçe Belediye Başkanı ve  AK Parti  belediye başkan  adayı  Nidai Köroğlu'nun , 31 Mart yerel seçimlerinde sağlık sorunları gerekçesiyle adaylığından çekildiği belirtildi.

haber7
0

AK  Parti   Gümüşhane  İl Başkanı Celalettin Köse , yaptığı yazılı açıklamayla ,  Torul  Belediye Başkanı  Nidai Köroğlu  nun sağlık sorunları nedeniyle  adaylıktan  çekildiğini duyurdu.

Köroğlu na bugüne kadarki hizmetleri dolayısıyla teşekkür edilen açıklamada şöyle denildi: "Torul belediye başkanımız ve  AK Parti   Torul  Belediye Başkan adayımız Sayın  Nidai Köroğlu  uzun süredir devam eden ve yoğun seçim çalışmaları sürecinde artarak önemli bir sorun haline gelen sağlık problemleri nedeniyle Torul Belediye Başkanlığı adaylığından çekildiğini yazılı olarak tarafımıza bildirmiştir. Köroğlu na bugüne kadarki hizmetleri için teşekkür ediyor , devam eden sağlık sorunları nedeniyle kendisine geçmiş olsun dileklerimizi ileterek bundan sonraki hayatında sağlık ve esenlikler diliyoruz." 

HERHANGİ BİR OLUMSUZ DURUM SÖZ KONUSU DEĞİL Öte yandan , Köroğlu nun  adaylıktan  çekilmesinin belediye meclis üyesi adayları ve İl Genel Meclisi üyesi adaylıkları için herhangi olumsuz bir durum oluşturmadığını vurgulayan Köse , "Torul ilçemizde belediye meclis üyesi adaylarımızın ve il genel meclis üyesi adaylarımızın seçim yarışı devam ediyor , seçmenlerimiz farklı bir algıya kapılmasınlar. Sadece belediye başkan adayımız  Nidai Köroğlu  istifa ederek  adaylıktan  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 8 =