Deniz Kurt kimdir? Ak Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt'un memleketi..

Ak  Parti   Burdur   Belediye  Başkanı  Adayı   Deniz   Kurt  kimdir? 1978 Isparta doğumlu olan  Deniz   Kurt  aslen nereli ve kaç yaşındadır? Ege Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunu olan  Deniz  Kurt’un biyografisi...

haber7
0

AK  Parti   Burdur  İl Başkanı Volkan Mengi , 31 Mart 2019 da yapılacak yerel seçimlerde  Belediye   Başkan  adaylarının  Deniz   Kurt  olduğunu söyledi.

Ak  Parti   Burdur  İl Başkanı Volkan Mengi , 31 Mart ta yapılacak yerel seçimlerde  Burdur   Belediye   Başkan  adaylarının  Deniz   Kurt  olduğunu söyledi.  Deniz   Kurt  a adaylığının tebliğ edildiğini belirten Mengi , yerel seçimlerde  Burdur  u yeniden kazanmak için var güçleriyle çalışacaklarını kaydetti.

Deniz  Kurt  , 1978 de Isparta da doğdu. Ege Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunu olan  Kurt  , 2012 yılında AK  Parti   Burdur  İl Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.  Kurt  Depo Liman Hizmetleri Yönetim Kurulu Üyesi  Kurt  ,  Burdur  Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 7 =