Aksaray'da sokak ortasında akraba dehşeti

Aksaray'da , aralarında husumet bulunan kuzenler  Cihan Yıldırım  ve  Dursun Yıldırım  , akrabalarının yanında ,  sokak   ortasında  kavga etti. Dursun Yıldırım'ın av tüfeğiyle ateş açması sonucu 3 kişi yaralanırken , 3 kişi

haber7
0

Olay , dün saat 23.00 sıralarında , Yavuz Sultan Selim Mahallesi 89 uncu Cadde de meydana geldi.  Cihan Yıldırım  (46) , iddiaya göre , husumetli olduğu amcasının oğlu  Dursun Yıldırım  ın evinin önünden minibüsüyle geçti. Bu sırada  Dursun Yıldırım  ,  Cihan Yıldırım  a tepki gösterdi.

Bunun üzerine durdurduğu minibüsünden inen  Cihan Yıldırım  ile kuzeni arasında ,  sokak   ortasında  tartışma çıktı. Tartışma ,  Cihan Yıldırım  ın kızı Nazar Yıldırım (15) , oğluyla dini nikahla birlikte yaşayan Çiğdem Taş (26) ile yakınları Sezer Yıldırım ve Ercan Yıldırım ın da araçtan inmesiyle büyüyüp , kavgaya dönüştü.  Dursun Yıldırım  , kavga sırasında , yanında getirdiği av tüfeğiyle rastgele ateş açtı. 

Cihan Yıldırım başına , Çiğdem Taş kalçasına , Nazar Yıldırım da sırtına ve karnına isabet eden saçmalarla yaralandı. İhbar üzerine , olay yerine sağlık ekipleri ve güvenlik güçleri sevk edildi. Yaralılar , sağlık görevlilerince ambulanslarla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne kaldırıldı.  Dursun Yıldırım  , Sezer Yıldırım ve Ercan Yıldırım ise gözaltına alındı.  

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 3 =