Aycı: Yeni ve tarihi başarıların ilk adımını atacağız

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker  Aycı  , dünya sivil havacılığının en büyük sahnesi olan İstanbul Havalimanı'nda  Yeni  ve  tarihi   başarıların  ilk  adımını  atacaklarını bild

haber7
0

Turkish Ground Services (TGS) yer hizmetleri şirketinden yapılan açıklamaya göre , İstanbulRadisson Blu Conference & Airport Hotel de önceki gün düzenlenen , "Güçlü Takım , Büyük Hedefler" başlıklı toplantıda ,  İstanbul Havalimanı  na  taşınma  süreciyle ilgili bilgiler paylaşıldı. 

Taşınma öncesi genel değerlendirmenin yapıldığı toplantıya  Aycı  nın yanı sıra TGS Genel Müdürü Nurzat Erkal , THY Genel Müdür (İnsan Kaynakları) Yardımcısı Abdülkerim Çay ,  İGA  Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Büyükkaytan ın yanı sıra , operasyonda görev yapan tüm TGS yöneticileri katıldı. 

Aynı zamanda TGS nin de Yönetim Kurulu Başkanı olan İlker  Aycı  , burada yaptığı konuşmada , yolcuların havalimanına girdiği ilk andan , valizini alıp çıktığı son ana dek TGS nin çok büyük sorumluluklar üstlendiğini belirtti. "Yolcu TGS den memnun ise Türk Hava Yolları ndan memnun olmuş demektir." ifadesini kullanan  Aycı  , şunları kaydetti:

"Bu bağlamda büyük göçte de TGS’ye çok büyük görev ve sorumluluk düşmektedir. Sizlere inancım 9 yıldır olduğu gibi bundan sonrası için de tamdır. Bu büyük sorumlulukta omuz omuza , etle tırnak olup sahada sizlerle beraber ter dökmeye hazırım. Yeter ki bize gözlerini diken tüm dünyaya karşı birlik olalım , güçlü olalım ve asla yılmayalım. Türk Hava Yolları nın 86. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 7 =