Rizespor başkanından Okan Buruk açıklaması!

Çaykur  Rizespor  Başkanı  Hasan Kartal  , Kulüpler Birliği Vakfı toplantısının ardından teknik direktör  Okan   Buruk  hakkında açıklamalarda bulundu.

haber7
0

Sezonun ikinci yarısında iyi bir grafik sergilediklerini belirten  Hasan Kartal  , "Okan hoca ile birlikte bu başarıyı  Rizespor  da yakaladı. Netice itibariyle  Okan  hocamızı seviyoruz , beraberliğimiz devam ediyor. İnşallah seneye de devam ederiz diye düşünüyorum.  Okan  hocanın fikrini henüz almadık. Yakın zamanda da kendisiyle görüşüp , konuşacağız. İnşallah devam ederiz. Şu anda kendisine gelen bir teklif olduğunu düşünmüyorum. Bizim bildiğimiz kadarıyla ya da kendisinin bize aktardığı bir teklif yok" diye konuştu.

 

 

"İLK YARIDAKİ SIKINTILARIMIZDAN KURTULDUK"

Çaykur  Rizespor  un ikinci yarı itibariyle iyi bir performans gösterdiğini söyleyen  Hasan Kartal  , "Takım çok iyi. Daha da iyi olacak. Elimizden geleni yapıyoruz. İlk yarıdaki sıkıntılarımızdan kurtulduk ancak bu tamamen rahat bir konuma geldik diyemeyiz. Mücadelemizi sürdürüyoruz. Kalan 8 maçta da başarılı bir şekilde devam etmek istiyoruz. İnşallah seneye daha da iyi bir  Rizespor  izleyeceğiz diye düşünüyorum" şeklinde konuştu.

 

 

"ÇOĞU KULÜP YABANCI SAYININ EKSİLMESİ TARAFTARI DEĞİL"

Süper Lig deki kulüp başkanlarının çoğunun yabancı sınırlaması getirilmemesinden yana olduğuna dikkat çeken Kartal , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =