Karaman'da iğrenç olay! Annesi mesajları okuyunca...

Kırıkkale'de  kıraathane  işleten H.G. (46) , internette tanıştığı P.Y.'ye (13) Karaman'da günlük kiraladığı evde 'cinsel istismarda bulunduğu' suçlamasıyla tutuklandı.

haber7
0

Olay , P.Y. nin annesinin , kızının cep telefonundan sosyal medya hesabındaki sohbetleri okumasıyla ortaya çıktı. Suçunu itiraf eden H.G. nin  Çok pişmanım” dediği öğrenildi.

Karaman da oturan B.Y. , kızı P.Y. nin cep telefonunu kontrol ettiğinde , kızının sosyal medya hesabında bir erkekle yaptığı sohbeti  okuyunca  şok yaşadı. Kızının cinsel istismara uğradığını anlayan B.Y. , kızıyla birlikte polise giderek şikayetçi oldu. Küçük kız , ifadesinde internetten tanıştığı bir kişinin , kendisini 12 Mart günü Tabduk Emre Mahallesi ndeki bir eve davet ettiğini ve evde cinsel istismara uğradığını anlattı.GÜVENLİK KAMERALARI SAYESİNDE OTOMOBİLİ TESPİT EDİLDİ  İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Muhammet Ergin in yönetiminde özel ekip kuruldu. Özel ekip , küçük kızın cep telefonundaki mesajlarını mercek altına aldı. Yapılan araştırmada , P.Y. ye cinsel istismarda bulunan kişinin sosyal medyadaki hesabının , sahte bir isimle açıldığını belirledi. Ardından olayın meydana geldiği günlük kiralanan evin çevresindeki güvenlik ve Mobese kamera kayıtlarını tek tek incelendi. İncelemede şüphelinin otomobilinden yola çıkarak  Kırıkkale  de oturan ve  kıraathane  işleten H. G. olduğunu belirledi. H. G. nin iki evliliğinden 4 çocuğunun olduğu ve eşlerinden boşandığı için ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 7 =