THY Kapadokya'ya günlük sefer sayısını 5'e çıkarıyor

Türk Hava Yolları , dünyada balon turizminin en önemli merkezlerinden Kapadokya'ya  sefer  sayılarını artırıyor. Anadolujet'in uçuşları da dahil Nevşehir'e  günlük   sefer  sayısı uçak durumuna ba

haber7
0

THY nin halen günde 2  sefer  uçtuğu Nevşehir seferleri İstanbul Havalimanı nın açılmasıyla birlikte yaz tarifesinde 3 e çıkacak. Anadolujet ise İstanbul Sabiha Gökçenden her gün uçacak. Nevşehir e günlük  sefer  sayısının ise uçak durumuna bağlı olarak 5 e çıkarılması kararı alındı.

 

 

Kapadokya Havalimanı ndan geçen yıl 380 bin yolcu geçiş yaparken , yeni seferlerin başlamasıyla bu sayının 500 bine ulaşması bekleniyor.

THY turizmin gelişmesini destekleyecek

 

 

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşiyi makamında , AK Parti Nevşehir Belediye Belediye Başkan Adayı Rasim Arı ziyaret etti.  THY  Genel Müdürlük binasında gerçekleşen görüşmede Nevşehir uçuşları ve turizmi konuşuldu.Görüşmeyle ilgili  THY  Genel Müdürü Bilal Ekşi , En önemli turizm çekim merkezlerinden biri olan Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasım Arı ,  THY  Genel Müdürlüğü nü ziyaret etti. Kendileri ile Nevşehir uçak seferlerini ve turizm potansiyelini konuştuk.  THY  her zaman ülkemizde turizmin geliştirilmesini destekleyecektir dedi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =