Bakan Kurum: Çöp, çamur ve çukur olarak tarihe geçti

Bir takım incelemelerde bulunmak üzere Kars’a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat  Kurum  , CHP ile Türkiye’nin hiç bahar görmediğini belirterek , "CHP  Çöp  ,  çamur  ve  çukur   olarak  t

haber7
0

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nde konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat  Kurum  , “31 Mart’ta Cumhur İttifakı nı kurduk ve Cumhur İttifakı üzerinden bu kutlu beraberlik üzerinden bu ülkenin beka meselesi üzerinden bu birliktelik devam ediyor. Bu birlikteliğin içinde güven var , karşılıklı sevgi ve saygı var. Biz bu birlikteliği kurmuşken diğer tarafa da bakıyorsunuz onlar da zillet , illet ittifakını kurdular. Bu ittifakın içinde diyorlar ki Mart’ın sonu bahar. Ben de Karslı kardeşlerime soruyorum. Cumhuriyet Halk Partisi döneminde bu şehirler Karsımız , bu ülke hiç bahar gördü mü , görmedi. Biz bunların belediyecilik kariyerini , karnesini de biliyoruz , ikisi de sıfır. Bunların dönemi çöp , çamur , çukur dönemi  olarak   tarihe  geçti , milletimizin hafızasına geçti. O dönemi bitiren  AK Parti  dir , AK belediyeciliktir , Recep Tayyip Erdoğan dır” dedi.

Bakan  Kurum  , "İnşallah biz de aynı vizyon çerçevesinde milletvekillerimizden , bakanlarımızdan aldığımız bayrağı çok daha yukarı taşımak suretiyle sizlere hizmet etme aşkıyla bu projelerimizi geliştireceğiz. Bu projelerin yapımını gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 5 =