Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı! İki isim dizi kadrosunda çıkıyor

 yeni  bölümü heyecanla beklenen  Diriliş Ertuğrul  140.bölüm tanıtımı yayınlandı. Moğol Komutanı Alıncak tarafından öldürülecek olan Mergen karakterini oynayan Kurtlar Vadisi Pusu'dan da hatırladığı

haber7
0

TRT 1 in sevilen dizisi  Diriliş Ertuğrul  140.bölüm  fragmanı  yine heyecan dolu. Son bölümde savaş sahnelerinin bolca olduğu  Diriliş Ertuğrul  da sular durulmuyor. "Biz ne bahadırı bu uğurda şehit verdik. İndi safları sıra dağlar gibi pek tutup tufan gibi onların üstlerine çökme vaktidir" diyen  Ertuğrul  Bey savaşı başlatıyor. Peki  Diriliş Ertuğrul  140.bölümde neler olacak? 

Yeni bölümde ise Moğol Komutanı Alıncak tarafından öldürülecek olan Mergen karakterini canlandıran onu Kurtlar Vadisi Pusu dan da hatırladığımız Ali Buhara Mete , diziden ayrılacak.  Diriliş Ertuğrul  da  Ertuğrul  Bey in yeğeni Selcan Hatun un oğlu Süleyman karakterine hayat veren Halit Özgür Sarı diziden ayrıldı. Hain saldırı sonrası Süleyman önce işkence görüyor sonra da öldürülüyor. Süleyman ın acısı Kayı Obası na kor gibi düşüyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 140.BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Yönetmenliğini Metin Günay’ın üstlendiği , yapımcılığını ve senaristliğini Mehmet Bozdağ’ın yaptığı “Diriliş Ertuğrul”da Engin Altan Düzyatan , Hülya Darcan , İlker Aksum , Hande Soral , Didem Balçın , Cengiz Coşkun , gibi isimlerin yer aldığı  Diriliş Ertuğrul  140.bölümü 20 Mart çarşamba günü  TRT 1  ekranlarında olacak. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK? ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 9 =