Mevlüt Uysal: Seçildiğimde ilk yapacağımız iş...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve  AK Parti  Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı  Mevlüt   Uysal  seçim çalışmalarını sürdürüyor.  Uysal  , Büyükçekmece mahallelerini adı

haber7
0

Uysal , “Çocuklar çamurdan perişan oluyorlar. Çocuklar okula giderken iki ayrı ayakkabı kullanıyor. Okula giderken ayrı ayakkabı , sınıfa girmek için ayrı ayakkabı kullanıyor. Büyükçekmece’de bu kadar perişan yerler var. 1 Nisan’dan sonra görevi teslim alınca her yerde çalışanlar göreceksiniz. Belediyede tembel durmak yok” dedi.

 

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve  AK Parti  Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı  Mevlüt Uysal  31 Mart Yerel Seçim çalışmalarını yoğun olarak sürdürüyor. Mahalleleri gezerek il derneklerini ziyaret eden Uysal’a MHP Büyükçekmece İlçe Başkanı Erdem Aydın da eşlik etti. Büyükçekmece Erzurumlular Derneği ziyaretinde Ayran Aşı Çorbası da içen Başkan  Uysal  ayrıca gün içerisinde Türkoba’daki Trabzonlular Derneği , Çorumlular Derneği , Çayırlar Mevkii ve Pınartepe Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek projelerini anlattı ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

Büyükçekmece’de ciddi hizmet eksikliği olduğunu ve bazı yerlere de belediyenin hiç uğramadığını belirten  Mevlüt Uysal  , “Durum çok perişan. Gittiğimiz mahallelerde vatandaşlarımız bir sürü dert anlatıyor. Bundan dolayı da gittiğimiz yerlerden hemen ayrılamıyoruz” dedi.

 

 

Mahalle ziyaretleri sırasında Büyükçekmece haricinde İstanbul’un başka yerlerinde görülemeyecek manzaralarla ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 1 =