Katliama giderken bakın hangi şarkıyı dinliyormuş!

Yeni Zelanda’da bir camiye yapılan terör saldırısı sonucu çok sayıda kişi şehit olurken , dünyayı sarsan katliamla ilgili dehşete düşüren detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

haber7
0

Yeni Zelanda’nın  Christchurch  kentindeki bir camiye yapılan terör saldırısı sonucu çok en az 49 kişi hayatını kaybederken 49 kişi de yaralandı. Katliamla ilgili dehşete düşüren detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.BOSNA KASABINI ÖVEN ŞARKIYI DİNLİYORMUŞ Terörist Brenton Tarrant ın  Katliama   giderken  Bosnalı Müslümanları katleden Sırp kasabını öven Karadzic leads the Serbs şarkısını dinlediği ortaya çıktı. Bununla da kalmayan terörist  Brenton Tarrant  , katliam yolunda gördüğü Müslüman kadınları hedef aldığı görüntülere yansıdı.

İŞTE O ŞARKININ SÖZLERİ Bihac’tan Petrovac köyüne Bütün Sırp topraklar saldırı altına Karadzic liderimiz ol! Sırpları sen yönet Herkes bunu görmeli Onlar (Sırp askeri) kimseden korkmaz Hırvat Ustaşa’lar Topraklarımıza dokunmayın Karadzic liderimiz ol! Sırpları sen yönet Herkes bunu görmeli Onlar kimseden korkmaz Krajina’dan Sırp Kurtları geliyor Hırvatlar ve Türkler iyi izleyin Karadzic liderimiz ol! Sırpları sen yönet Herkes bunu görmeli Onlar kimseden korkmaz Sırp milletini direnişi Özgürlüğümüz için savaşımız Karadzic liderimiz ol! Sırpları sen yönet Herkes bunu görmeli Onlar kimseden korkmaz...

 

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 3 =