Rüyada tavuk görmek nasıl yorumlanır? Rüyada tavuk görmek neye işaret?

 Rüyada   tavuk   görmek  tabiri sıkça merak edilen rüyalardan biridir. Peki  Rüyada   tavuk   görmek   neye  işarettir?  Rüyada  görülen  tavuk  evin hanımını temsil eder. Görme şekline ve durumuna göre kişi

haber7
0

Rüyada  tavuk  görmek genel anlamda iyiye işarettir. Bekar bir kişinin rüyasında  tavuk  görmesi yakın zamanda evlenmesine yorulur. Bir diğer tabire göre rüyada  tavuk  görmek , geçici can sıkıntısına yorulur. Ufak tefek eksikler olsa da sonuç istediğine yakın olacağına delalet eder. Rüyada  tavuk  aile hayatınızın düzene gireceğine ve iş hayatında başarılı olacağınıza işarettir. 

RÜYADA  tavuk  GÖRMENİN TABİRİ

Rüyada  tavuk  avladığını görmek helal para kazanacağına işarettir.

Rüyada  tavuk  kesmek nikah demektir. Rüyasında  tavuk  kestiğini gören kişinin yaşça küçük kimseyle izdivaç yapacağına  işaret  eder.

Tavuk pişirmek çalışma hayatında yeni bir işe girileceğine , bu işte büyük bir atılım gerçekleştirileceğine , yapılan hataların telafi edileceğine , gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına , sevilen bir kişi ile yapılacak bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına ve çok yakın bir zamanda hayırlı bir kişi ile nikah masasına oturulacağına alamet eder. 

Rüyada siyah  tavuk  görmek evlenmemiş olan bir bayana  işaret  eder.

Tavuk sürüsü gören kişinin akrabalarından birisinin ona karşı bir tezgâh kurduğu yani ona zarar vermek için çaba sarf ettiği ifade ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 9 =