Cumhurbaşkanı Erdoğan: Fazıl Say'dan beste istedik

Habertürk TV - Show TV ortak yayınında gazetecilerin sorularını yanıtlayan  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip  Erdoğan  ,  Fazıl  Say'ın konserine gitmesiyle ilgili soru üzerine , o davetle ilgili detayları anlattı.  Erdoğan  ,  Fazıl  Say'

haber7
0

Habertürk TV - Show TV ortak yayınında gazetecilerin sorularını yanıtlayan  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip  Erdoğan  ,  Fazıl   Say  ın konserine gitmesiyle ilgili soru üzerine , o davetle ilgili detayları anlattı.

Erdoğan ,  Fazıl   Say  dan  29 Ekim  le ilgili bir  beste  istediğini ,  Say  ın bu besteyi  29 Ekim  de icra edeceğini söyledi.

"O DAVET ÖNEMLİYDİ"

Erdoğan konuyla ilgili şöyle konuştu:

"Fazıl Bey le de oradaki buluşmamız , o davet önemliydi. Birçok şeyler de söylendi. Mesajlar atıldı , yıldırmaya yönelik.

SENATÖR TRUMP A DA ANLATMIŞ

Arkadaşlara gideceğim dedim. ABD den senatör o gün misafirimdi.Kendisine dedim ki , Yoğun programın yoksa buradan beraber gidelim dedim. O da kırmadı , geldi. Çok çok memnun oldu. Trump a da anlatmış. Bana söyledi.

"FAZIL  Say  DAN 29 EKİM İÇİN  beste  YAPMASINI İSTEDİK"

Ben tabii kendisinden özellikle  29 Ekim  için şöyle bir  beste  yapmasını  istedik  , o da bir  beste  yapacak. Onu da ayrıca bir iki parçasıyla destekleyerek bize 1 saatlik sunumu olacak. Çünkü bizim hakikaten salon muhteşem. Diyebilirim ki tam bir opera binası oldu. Eksikleri olabilir. Ülkemizde onun benzeri yok henüz.  Fazıl  Bey in de orayı beğeneceğine ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 9 =