Naci Ağbal: Yarınlar çok daha iyi olacak

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı  Naci   Ağbal  , "Her zaman yatırımcımızın , girişimcimizin yanında olacağız. Bu sayede inşallah Türkiye'nin yarınları  çok   daha   iyi  olacak. İhracat artacak , Tü

haber7
0

Söz konusu yatırımcı firmanın geliştirdiği yeni ürünler ve aldığı patentlerle hem  Bayburt  a hem de tüm ülkeye önemli katkılar sunacağını dile getiren  Ağbal  , şöyle devam etti:

"Türkiye nin potansiyelini ve gücünü kullanarak  ihracat  yapacaklar ve ülkemize önemli katkı sunacaklar. Bunlar çok önemli şeyler. Türkiye büyük bir ekonomi ve girişimci gücüne sahip. Her zaman yatırımcımızın , girişimcimizin yanında olacağız. Bu sayede inşallah Türkiye nin yarınları çok  daha   iyi  olacak. İhracat artacak , Türkiye nin rekabetçiliği artacak. Girişimcilerimizin başlattığı hamleler dalga dalga yayılacak. O açıdan kendilerine çok teşekkür ediyorum."

Ağbal , yatırımcıların yanında olduklarını yineleyerek , "Biz sizlerle gurur duyuyoruz. Arkadaşımızın bu öncü yatırımı ,  Bayburt   OSB  ye olan ilgiyi artıracak. Önümüzdeki günlerde bu fabrikanın yanına yeni fabrikalar eklenecek ve yatırımcı sayımız artacak." dedi.

Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan da 2 yıl öncesine kadar  OSB  nin büyük altyapı eksiklikleri bulunduğunu ,  Ağbal  ın destekleriyle bunların giderildiğini söyledi.

Vali Pehlivan ,  Bayburt  a  yatırım  yapan ve yapacak olan tüm girişimcilere destek olmaya devam edeceklerini belirterek , bu yatırımlarla  Bayburt  ekonomisinin hızla gelişeceğini ve önemli istihdam imkanlarının oluşacağını ifade ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 2 =