Mestan Özcan'dan 1059 proje

AK Parti  Tekirdağ  Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Mestan   Özcan  , düzenlediği ilk basın toplantısında bahsettiği  1059  hizmet adımının detaylarını basın mensupları ve AK parti teşkilat üyeleriyle paylaştı.

haber7
0

Cumhur İttifakı AK Parti  Tekirdağ  Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Mestan  Özcan , 100 günü aşkın süredir sahada tek tek görüştüğü  Tekirdağ  halkının talepleri doğrultusunda ekibiyle planladığı  1059  Hizmet Adımının detaylarını açıkladı. 10 Mart Pazar günü  Tekirdağ  İl Kültür ve Turizm Merkezi’nde düzenlenen ve yoğun ilgi gören toplantıda  Mestan  Özcan’a tüm İlçe Belediye Başkan Adayları , Milletvekilleri , Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları , AK Parti  Tekirdağ  İl Başkanı Mülayim Kuru ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum katılımlarıyla destek verdi.

Konuşmasına yönetim felsefesini anlatarak başlayan  Mestan  Özcan: “İlk basın toplantımı yaparken demiştim ki , ben katılımcı , stratejik ve şeffaf bir belediye başkanlığı hedefliyorum. Şeffaf olacağız dedim çünkü Büyükşehir Belediyesi’nin hedefleri , hedeflerin gerçekleşme oranları , gelir-gider dengesi , ihaleler ve benzer her türlü konuda her zaman halkımıza hesap vereceğimizi verebileceğimizi bilmenizi istiyorum. Bilinsin ki doğru işi , doğru kişilerle , doğru maliyetle , tam zamanında hayata geçireceğiz bunun sözünü burada hepinize veriyorum. Yapacağımız her hizmet adımında önceliğimiz bu yönetim modeli olacak. Ancak dedik ki ,  1059  hizmet adımı planlıyoruz Potansiyeli Büyük Şehir  Tekirdağ  için… Daha yaşanabilir , daha sosyal , daha çevreci , daha zengin ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 4 =